buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
0
Forecast today
0 2 -2
On 3-1
To 4-1
Fr 63
72
66

Atomic

Atomic to jedna z najpopularniejszych marek oferujących sprzęt narciarski. Założona w 1955 roku przez Aloisa Rohtmosera, przez lata osiągała ogromne sukcesy, które sprawiły, że aktualnie produkuje ok. 600 tysięcy par nart rocznie. O tym, że austriacka firma jest jednym z najlepszych producentów dowodzi liczba złotych medali, które zdobyła podczas Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata – do tej pory rekord jej nie został pobity. 20 z 22 zdobytych kryształowych kul należy do Atomica!
Na nartach Atomica jeździły takie sławy jak: Hermann Maier (czterokrotny zdobywca złotej kuli Pucharu Świata, mistrz olimpijski, mistrz świata), czy Marcel Hirscher (zdobywca złotej kuli Pucharu Świata, trzykrotny mistrz świata juniorów, zwycięzca jedenastu zawodów w Pucharze Świata). Atomic tworzy produkty dla zawodników racingowych, free ski, cross-country, narciarzy biegowych, mistrzów Olimpijskich czy początkujących narciarzy. Każdy z produktów stworzonych przez markę Atomic łączy w sobie pasję, entuzjazm, profesjonalizm oraz know-how ekspertów.

Atomic

Designer Outlet Gdańsk
Sklep L33
ul. Przywidzka 8
80-174 Gdańsk

WKRÓTCE OTWARCIE

Din ønskeliste

Ønskelisten er tom