buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
11
Forecast today
11 11 5
Tue 126
Wed 126
Thu 84
Fri 94
Sat 44

Outhorn

ALL DAY ACTIVE. Aktywni i modni cały czas, w każdy momencie dnia! W drodze do pracy, na spotkaniu z przyjaciółmi, podczas jazdy na rolkach lub longboardzie, przez park czy przemierzając ścieżki rowerowe. To koncept marki Outhorn, adresowanej do wszystkich szukających modnych, funkcjonalnych, wygodnych i dopasowanych do każdej sylwetki ubrań. 
Oferta marki Outhorn jest odpowiedzią dla tych, którzy w miejskiej przestrzeni chcą się wyróżnić i poczuć wyjątkowo. Outhorn łącząc modę i sport tworzy całą gamę produktów: kurtki, softshelle,  bluzy, swetry, szorty, spodnie oraz akcesoria m.in. saszetki, kosmetyczki, butelki do wody, karimaty, plecaki, torby. 
Marka Outhorn mówi „mix and match”. Łączy ciekawe formy, faktury, a jej stylizacje są niewymuszone. Outhorn podąża za zmieniającym się światem, modą także na poziomie osobowości marki. 
Marka OUTHORN nigdy nie mówi „stop”. Ciągle się rozwija… i zmienia.
Witaj w świecie marki OUTHORN!
OUTHORN to marka należąca do firmy OTCF SA.

Outhorn

Designer Outlet Gdańsk
Sklep P24
ul. Przywidzka 8
80-174 Gdańsk

+48 727 021 839

Your wishlist

Your wishlist is empty