buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenuminus-smallpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAXFREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
19
Prognoza pogody
19 19 10
Pi 2015
So 1813
Ni 1712
Po 1911

BEZPIECZNE ZAKUPY

FAQ

Jakie środki bezpieczeństwa zostały podjęte w centrum?
Zdrowie naszych klientów i pracowników to dla nas priorytet, dlatego na terenie centrum wprowadziliśmy wszelki środki ostrożności zgodne z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Na terenie całego centrum w widocznych miejscach, zainstalowane zostały bezdotykowe automatyczne dystrybutory ze środkiem dezynfekującym.
Zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania i dezynfekcji części wspólnych centrum oraz pozostałych powierzchni z ekranami dotykowymi/przyciskami (m.in. bankomaty, automaty). 
Na podłodze centrum umieściliśmy oznakowania, które pomogą klientom zachować dwumetrowy dystans w miejscach, w których jest to wymagane.

Czy muszę nosić maseczkę w centrum?
Zgodnie z zaleceniami rządowymi, zakrywanie ust i nosa  centrum handlowym jest obowiązkowe dla każdego, z wyłączeniem osób, których stan zdrowia uniemożliwia zakrycie ust i nosa.

Czy dzieci muszą nosić maseczki?
Dzieci powyżej 4-go roku życia muszą zakrywać nos i usta.

Gdzie znajdę dystrybutory ze środkiem dezynfekującym?
Automatyczne dystrybutory z płynem do dezynfekcji rąk dostępne są w wejściach do centrum, węzłach sanitarnych oraz punkcie informacyjnym. Co więcej, poszczególne sklepy również udostępniają środki do dezynfekcji rąk.

Czy mogę robić zakupy w grupie?
Klientów naszego centrum obowiązują ogólne zasady bezpieczeństwa wprowadzone przez ministra zdrowia. Przed wizytą w centrum prosimy o zapoznanie się z najnowszymi zaleceniami.

Czy przymierzanie ubrań jest bezpieczne?
Niektóre sklepy na terenie centrum tymczasowo wstrzymały możliwość przymierzenia ubrań, w zamian wprowadzając lub wydłużając termin zwrotu produktu.
Pozostałe sklepy, które ograniczyły ilość dostępnych przymierzalni, regularnie dezynfekują kabiny oraz ubrania, które zostały uprzednio zmierzone.

Czy mogę płacić gotówką?
Płacenie gotówką jest możliwe w każdym sklepie centrum, jednak ze względu na bezpieczeństwo, zachęcamy do korzystania z płatności bezdotykowych.

W celu pozyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do odwiedzenia serwisu, gdzie znajdują się najaktualniejsze wiadomości dotyczące zaleceń i restrykcji:

https://www.gov.pl/web/koronawirus/pytania-i-odpowiedzi

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta