buscarcheck-smallcheckchevron-down-smallchevron-downchevron-largechevron-leftchevron-rightchevron-smallchevron-up-circlecircle-arrowclockclose-smallclosecloud-lightcloud-raincloud-snowcloudcrown-lightcrowndelete-smalldownload-smallfacebookgift-cardsglobegoogleplusheart-filledheartinstagrammap-compassmap-markermenu-lightmenuminus-smallno-circle-arrowpeopleplus-mediumplus-smallrainsearchservice-airplaneservice-baby-careservice-cameraservice-carservice-cash-machineservice-chargingservice-coffeeservice-dogservice-e-autoservice-eatservice-first-aidservice-ice-creamservice-infoservice-kids-buggyservice-kids-playgroundservice-lockersservice-parkingservice-phoneservice-shopperservice-shuttle-busservice-suitcaseservice-trainservice-wardrobeservice-wc-menservice-wc-wheelchairservice-wc-women-menservice-wc-womenservice-wheelchairservice-wifishopping-taxisnowsun-cloud-lightsun-cloud-rainsun-cloudsuntax-freeTAX FREEShoppingticketstraintrash-mediumtwittervimeowishlist-facebookwishlist-googlepluswishlist-twitterwishlist-whatsappyoutubezoom
Please accept the cookies to add the item to wishlist.Dismiss
12
12 12 9
Pi 128
So 116
Ni 95
Po 51
Wt 2-1

DESIGNER OUTLET GDAŃSK

Polecane miejsca

 

 

PROJEKT.café

Biała kartka, czarna kreska, tak właśnie powstał PROJEKT.cafe. Pierwsza w Polsce kawiarnia 2D, w której rzeczywistość potrafi zaskakiwać. Miejsce znajduje się  znajduje się placu Jasia Rybaka, obok najpopularniejszej ulicy w Sopocie- Bohaterów Monte Cassino. Ten wyjątkowy projekt został stworzony w duchu zero waste, ponieważ wszystkie elementy znajdujące się lokalu zostały odnowione po znajdującej się tam wcześniej restauracji.

Odwiedź PROJEKT.cafe, wypij pyszną kawę i zrób wyjątkowe zdjęcia w niepowtarzalnym wnętrzu.

Generała Kazimierza Pułaskiego 19/2, 81-762 Sopot
https://projekt.cafe/

Projekt_Cafe_2.png

Elite_apartments_2.png

Elite Apartments

Elite Apartments to apartamenty, które sprawiają, że pobyt w Trójmieście zostanie na długo zapamiętany. Personel posiadający wieloletnie doświadczenie pomoże wybrać idealne miejsce na odpoczynek spośród ponad 130 stylowych apartamentów znajdujących się w najlepszych lokalizacjach.

W Elite Apartments przez cały rok znajdziesz apartamenty na wynajem krótko- i długoterminowy. Możesz skontaktować się z nami i skorzystać z profesjonalnego doradztwa, lub samodzielnie zarezerwować obiekt za pośrednictwem naszej strony www.

Ogarna 60/61/1, 80-826 Gdańsk
https://eliteapartments.pl/


HOTEL PODEWILS

*****Hotel Podewils w Gdańsku to zabytkowy, barokowy pałacyk na gdańskim wybrzeżu, malowniczo położony w starej części miasta nad rzeką Mołtawą. Dzięki swojej wyszukanej XVIII-wiecznej architekturze, artystycznych wnętrzach, a jednocześnie najnowszej technice jest wizytówką najwyższego światowego standardu. Do dyspozycji Gości jest 10 kameralnie urządzonych pokoi, z których okien roztacza się niezapomniany widok na Stare Miasto, przystań jachtową oraz zabytkowy Żuraw.

Hotel Podewils jest dziś jednym z najpiękniejszych i najbardziej wyróżnianych hoteli na Pomorzu, m.in. jako Travelers' Choice Awards, Experts’ Choice Awards, Gold Award Hotels.com, Hotel Roku HRS i Forbes.

Szafarnia 2, 80-755 Gdańsk
https://www.podewils.pl/hotel-podewils-gdansk

Hotel_Podewils.png

Moja lista życzeń

Moja lista życzeń jest pusta